Nurkowanie Egipt - Dive-Top

Nurkowanie

Najbardziej popularną i najlepszą formą dla licencjonowanych nurków jest 5-dniowy pakiet nurkowy, podczas którego poznaje się najciekawsze miejsca nurkowe w okolicy. Wszystkie nurkowania wykonujemy z doświadczonym przewodnikiem nurkowym, który poza tym, że prowadzi grupę oraz doskonale wie gdzie kryją się różne ciekawe podwodne zwierzaki, pomoże też w konfiguracji sprzętu, dobierze ilość balastu i przypomni zasady bezpieczeństwa oraz jak nurkować w grupie. Nie musicie stresować się,że jesteście świeżymi nurkami a będziecie z bardziej doświadczonymi lub odwrotnie –grupy dobieramy zgodnie z uprawnieniami i doświadczeniem tak abyście w bezstresowy i bezpieczny sposób, maksymalnie wykorzystali swoje nurkowe wakacje.

ORGANIZACJA DNIA NURKOWEGO

Na codzienne nurkowania z łodzi, wypływamy po godzinie 9, po tym jak przywieziemy Was z hoteli. Wykonujemy 2 nurkowania w 2 różnych miejscach, a między nimi serwujemy smakowity lunch na łodzi. Z wyprawy wracamy ok godziny 16 i odwozimy Was do hoteli. Jeśli macie ochotę możecie jeszcze wstąpić do naszej knajpki, zapalić shishe lub napić się piwka leżąc wygodnie na naszych poduchach.

NURKOWANIE NOCNE

W trakcie nurkowego tygodnia jest możliwość wykonania nurkowania nocnego, które jest okazją by poznać nocne zwyczaje podwodnych mieszkańców Morza Czerwonego oraz przyjrzeć się tym, których w dzień nie spotkamy.

SNORKLING

Jeśli chciałbyś bez sprzętu zobaczyć co kryje się pod powierzchnią wody–snorkling jest idealną opcją. Z rurką i maską możesz obejrzeć piękne kolorowe korale, poszukać płaszczki,mureny a nawet ośmiornicy, a przy odrobinie szczęścia żółwia lub delfina. To także świetna opcja jeśli Ty chcesz ponurkować,a nie chcesz zostawiać w hotelu rodziny. Na pewno nie będą się nudzić a jest szansa że złapią bakcyla i zainteresuje ich intro lub kurs nurkowy.

NURKOWANIE INTRO

To wspaniała okazja dla tzw „świeżaków”. Pod okiem doświadczonego przewodnika zejdziesz pod powierzchnię wody i za rękę zostaniesz oprowadzony po naszym podwodnym świecie.

KURSY

Z nami możesz zacząć swoją podwodną przygodę kursem Padi OWD lub też poszerzyć swoje umiejętności uczestnicząc w pozostałych kursach od AOWD zaczynając . zobacz więcej

SAFARI

Jeśli chcesz w ciągu tygodnia zrobić jak najwięcej nurkowań i zobaczyć nowe miejsca to safari jest idealną opcją dla Ciebie. Wypływamy dużą i wygodną łodzią na tydzień odwiedzając miejsca niedostępne przy jednodniowych rejsach. Na łodzi śpimy, jemy i nurkujemy. zobacz więcej

WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczysz u nas zarówno pojedyncze elementy sprzętu nurkowego jak i cały komplet.

SIDEMOUNT, NITROX

Posiadamy butle z profesjonalnymi zaworami do sidemounta. Możesz też zamówić u nas mniejsze lub większe butle (8, 15l), twiny, wszystkie nitroxy
i tlen.

NASZA ŁÓDŹ

Posiadamy własną , najlepszą w regionie i bardzo wygodną łódź. Dużo większą niż standardowe łodzie pływające na dzienne nurkowania. ,,Iga “ była kiedyś łodzią przeznaczoną na długie i dalekie wyprawy morskie typu safari, zaprojektowaną tak, by zapewnić maksimum komfortu. Ciągle pracujemy nad jej udoskonalaniem byście czuli się na niej jak w domu a nawet lepiej.

Zalety naszej lodzi:
  • duży pokład nurkowy i salon
  • przestronna 2-poziomowa strefa relaksu
  • pyszne wyżywienie w cenie
  • ponton i prąd jak na łodziach safari
  • bezpłatne wifi