Nurkowanie Egipt - Dive-Top

O NAS

Dive Top powstał w Safadze w 2006 roku a od roku 2010 prowadzimy też działalność w Marsa Alam. A zatem już 13 lat staramy się sprawiać, abyście dzięki nurkowaniom z nami mogli oderwać się od szarej codzienności i problemów. Naszym zadaniem jest w bezpieczny sposób i na luzie pokazać Wam piękno raf koralowych i stworzeń Morza Czerwonego oraz zarazić Was lub pogłębić chorobę zwaną nurkowaniem.Z każdym rokiem coraz więcej wiemy o tym czego oczekujecie i co zrobić by nurkowania z nami były najlepsze i niezapomniane. Nieustannie myślimy nad nowymi udoskonaleniami i cały czas się rozwijamy.

NASZE ATUTY

SPOKÓJ W KAMERALNEJ ATMOSFERZE

Tego nie zaznasz w dużych kurortach jak Hurghada i Sharm El Sheikh. Na naszych miejscach nurkowych znajdziesz maksymalnie kilka łodzi. Często jesteśmy na nich sami dzięki czemu nasze rafy są piękne i niezniszczone, a pod wodą spotkasz więcej ryb niż nurków.

DOŚWIADCZENIE

Działamy już 13 lat i mamy doskonałą wiedzę na temat organizacji nurkowań , lokalnych (specyficznych) zwyczajów i miejsc na podwodne wyprawy.

BEZPIECZEŃSTWO

od 2006 roku nurkujemy z Wami zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa. Na łodzi posiadamy wszystko co potrzebne byście czuli się z nami bezpiecznie: od tabletek na chorobę morską po tlen i zestaw pierwszej pomocy

LUZ NA ŁODZI

mamy własną, dużą i wygodną łódź Iga. Posiada ona duży jasny salon, bardzo przestrzenną platformę na sprzęt nurkowy i 2 sundecki z mnóstwem miejsca do leżenia

DOBRA ORGANIZACJA I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Małe grupy, długie nurkowania, podział na grupy ze względu na doświadczenie, szczególna opieka nad początkującymi nurkami oraz kompletnymi nowicjuszami. Powiedz nam czego oczekujesz (wrak, głębokość a może żółw?) a my postaramy się to spełnić.

CZAS PO NURKOWANIU

Dive-Top to nie tylko nurkowanie, dzięki nam spędzisz ciekawie cały swój czas lub zorganizujesz go dla nienurkującej części rodziny. Mamy naszą knajpkę z Wifi na plaży, gdzie po nurkowaniach relaksujemy się przy shishce i piwku. Pokażemy Wam starą dzielnicę Safagi, gdzie zobaczysz jak wygląda prawdziwy, nieturystyczny Egipt, zorganizujemy wycieczkę do świątyń Luksoru, na zakupy i kolację do Hurghady, na quady do ruin rzymskiej osady Mons Claudianus. Jednym słowem – z nami nie będziesz się nudzić.

NASZA ZAŁOGA

Dive-Top to praca wielu osób, nie tylko tych których widzicie na co dzień. Każdy z nas robi wszystko tak, żebyście wspominali nurkowania z nami jak najlepiej.


Marcin & Fares

Basem
– przewodnik

Backar
– kapitan

Roshdi
– kucharz

Gamal
– mechanik

Khaled
– załogant

Mohamed
– załogant