Nurkowanie Egipt - Dive-Top

REKOMENDACJE

Poznaj niektórych przyjaciół Dive-Top i zobacz dlaczego nas polecają

Tomasz „Michur” Michura

instruktor nurkowania technicznego, najczęściej kojarzonym z konfiguracją Sidemount. Większość swego czasu poświęca rozwojowi umiejętności i procedur tego właśnie sposobu nurkowania. Ponadto czynnie promuje tę konfigurację na całym świecie. Znany jest ze swojej pasji do nurkowania wielobutlowego.

„ Po bazie nurkowej oczekuję profesjonalizmu, dostępności sprzętowej i gazowej, punktualności, urozmaiconego programu nurkowań dostosowanego do nurków o różnym stopniu zaawansowania oraz elastyczności organizatora w zakresie organizowania tegoż programu.To wszystko znalazłem w bazie Dive Top a miłym zaskoczeniem było pyszne i zróżnicowane jedzenie na łodzi pomiędzy nurkowaniami. Dla mnie i mojej siedmiu osobowej grupy bardzo ważnym jest dostępność butli sidemountowych z odpowiednimi zaworami. Takich początkowo nie było ale starczył jeden mail do Marcina by 20 takich butli zostało zakupionych specjalnie dla naszej grupy.

Miejsca nurkowe są idealne zarówno dla tych, którzy lubią nurkowania rekreacyjne jak i dla nurków technicznych pragnących pozostać pod wodą trochę dłużej i głębiej. Safaga z Dive Top to również idealne miejsce na kursy i warsztaty. Serdecznie polecam i zapraszam również na kursy i warsztaty prowadzone tam przeze mnie.

Irena Stangierska

nurek jaskiniowy i techniczny a przede wszystkim wybitny fotograf podwodny uznany w kraju i zagranicą. Nurkuje od 2003 roku i chyba nigdy nie rozstaje się z aparatem

„ Lubię mieć wszystko na swoim miejscu by móc się skupić na swoich zajęciach i szkoleniach. W Dive-Top zaskoczyło mnie to że nie miałam żadnych uwag Do mojej dyspozycji była duża i wygodna łódź, pojemniki ze słodką wodą do płukania sprzętu foto, obszerny salon do wykładów, elastyczne podejście do programu nurkowego dla moich kursantów oraz to co dla mnie najważniejsze – piękne miejsca nurkowe. Tak trzymać.”

Cezary Czaro Abramowski

Doświadczony instruktor techniczny i jaskiniowy, uczestnik dziesiątków projektów w głębokim nurkowaniu eksploracyjnym. Wykonał ponad 1000 nurkowań technicznych (ponad 140 na głębokości większe niż 100 metrów). Właściciel Centrum Nurkowego Ocean Explorers oraz pierwszej w Polsce Akademii Nurkowania Technicznego -DeepExplorers.

„ Przy kursach technicznych potrzebuję mieć wszystko na „tip-top” i to wszystko znalazłem w Dive-Top: duża i wygodna łódź z własnym zodiakiem, bardzo elastyczne podejście do moich potrzeb głębokościowych”, możliwość zamówienia dowolnych nitroksów i tlenu. Do tego majestatyczne ścianki Panorama Reef i Abu Kefan oraz wrak Salem Express. To wszystko sprawia, że chce się do Dive-Top wracać ”

Maciej Jurasz

Padi Course Director.Założyciel i właściciel CentrumNurkowego PłetwalPoznań i Akademii Instruktorów H2O. W 2018 roku otrzymał najwyższe wyróżnienie PADI Platinum Course Director–w całej historii PADI otrzymało je tylko trzech polaków. Instruktor rebreatherowy i techniczny.

„ Dla nurków Dive Top to jak Top Gun dla pilotów. Marcina znam kilkanaście lat i przez ten okres zrobił bardzo duży progress. Zaczynał powoli, jako pierwszy Polak w tym rejonie, słuchał klientów, wyciągał wnioski, ciężko pracował nad tym aby każdy czuł się w Bazie jak w domu. Safaga i jej rafy są świetne, ale dla mnie jako instruktora liczy się zadowolenie moich nurków, a na to składa się sprawna logistyka bazy, zapewnienie należytego bezpieczeństwa, a czasami oddanie wolnej ręki grupie. Dive Top, to top doświadczeń, top uśmiechu i top słońca – polska „wyspa” w Egipcie. Polecam ”