Nurkowanie Egipt - Dive-Top

NASZA ŁÓDŹ

Posiadamy własną , najlepszą w regionie i bardzo wygodną łódź. Dużo większą niż standardowe łodzie pływające na dzienne nurkowania. ,,Blue Submarine 2“ była kiedyś łodzią przeznaczoną na długie i dalekie wyprawy morskie typu safari, zaprojektowaną tak, by zapewnić maksimum komfortu. Ciągle pracujemy nad jej udoskonalaniem byście czuli się na niej jak w domu a nawet lepiej.

DUŻY POKŁAD NURKOWY I SALON

Jego olbrzymi rozmiar sprawia ze przygotowanie do nurkowań jest wygodne a każdy ma dla siebie dużo miejsca na skrzynkę ze sprzętem oraz butlę ze sklarowanym jacketem i automatem. Posiadamy wygodne stanowiska dla 30 osób nurkujących. Zawsze masz u nas wszystko na swoim miejscu i nie ma mowy o poczuciu ścisku czy tłoku. Leżąca niżej platforma nurkowa z której skaczemy do wody posiada także tyle przestrzeni, że do wejścia do wody mogą się przygotowywać w tym samym momencie nawet 3 grupki zupełnie sobie nie przeszkadzając. Słodka woda na platformie pozwala na opłukanie się po wyjściu z wody.

STREFA RELAKSU

Posiadamy 2 przestronne pokłady do odpoczynku w cieniu i w słońcu. Do Waszej dyspozycji jest mnóstwo materaców i puf (ponad 30 miejscówek), które zamienią oczekiwanie na nurkowania w czas relaksu i błogiego lenistwa. Są one rozmieszczone na dwóch najwyższych poziomach. Najwyższy z nich jest osłonięty od wiatru tak, że nawet w zimowych miesiącach możecie się tam ogrzać w egipskim słońcu.

WYŻYWIENIE

Na łodzi w przestronnym salonie serwujemy pyszny lunch w formie szwedzkiego stołu.Znajdziecie tu zawsze duży wybór sałatek, mięso lub rybę oraz ryż i makaron lub ziemniaki. Wszystko przygotowywane jest na łodzi przez naszego wyśmienitego kucharza. Do picia przez cały dzień serwujemy cole, wodę, rożne rodzaje herbaty i kawę w nielimitowanych ilościach. A po nurkowaniach serwujemy przekąski, których nie znajdziecie na innych łodziach: sałatki owocowe, ciasta oraz świeży sok owocowy. Wszystko w cenie.

PONTON, PRĄD I WIFI

Tych rzeczy nie ma na innych łodziach do dziennych nurkowań. Ponton zwany też zodiakiem urozmaica nurkowania –możemy rozpocząć i zakończyć je w dowolnym miejscu, a dzięki temu zobaczyć więcej niż podczas standardowych nurkowań. Jest też niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych i dzięki niemu możecie czuć się bezpieczniej. Prąd zaś przydaje się by podładować kamerę lub latarkę przed kolejnym nurkowaniem.