Nurkowanie Egipt - Dive-Top

Kursy

OPEN WATER DIVER (OWD)

Open Water Diver to kurs nurkowy skierowany do osób, które nie miały jeszcze okazji zejść pod wodę lub tych które robiły to jedynie w formie intra nurkowego czyli zejścia „za rękę” z instruktorem. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z podwodnym światem to jest to właśnie droga dla Ciebie. Po ukończeniu kursu, będziesz posiadał podstawową wiedzę i umiejętności, które pozwolą bezpiecznie nurkować na całym świecie do głębokości 18 metrów.

Kurs trwa 3-4 dni i składa się z części teoretycznej, zajęć w wodach zamkniętych, zajęć w wodach otwartych oraz z egzaminu teoretycznego. Nie musisz mieć swojego sprzętu – jego wypożyczenie jest w cenie kursu, podobnie jak książka w języku polskim i certyfikat oraz 3-dniowy pakiet nurkowy wraz ze wszystkim co zawiera. Minimalny wiek by przystąpić do kursu to 10 lat.
Jeżeli poczujesz chęć dalszego zgłębiania tajników nurkowania, serdecznie zapraszamy na kolejne specjalistyczne kursy dla nurków zaawansowanych.

ADVANCED OPEN WATER DIVER (AOWD)

Kurs AOWD to drugi krok po kursie OWD, który poszerzy Twoją wiedzę, umiejętności i da Ci uprawnienia do nurkowania do 30 metrów. Kurs trwa 2 dni. Dzięki niemu nauczysz się nurkować na wraku, zaliczysz swoje pierwsze głębsze „zejście” przy ścianie Panorama Reef, zanurkujesz w prądzie i z kompasem. Teoria plus praktyka w trakcie nurkowań sprawią, że będziesz czuł się pewniej i bezpieczniej.

W cenie kursu jest książka i certyfikat oraz 2-dniowy pakiet nurkowy wraz ze wszystkim co zawiera.